O PROJEKCIE

Rozwój

Nazywam się Patrycja Dańków, jestem zmianą.

Jako artysta – widzę sercem. Jako dziennikarz – słyszę słowa. Jako socjolog – czuję świat.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałby świat składający się z samych dobrych ludzi? Rzeczywistość, w której każdego dnia spotykasz się z życzliwością i otwartością drugiego człowieka? Przestrzeń, gdzie przy jednym stole zasiada mądrość, piękno, prawda, uczciwość, współpraca? Środowisko, które sprawia, że wzrastasz i otaczasz się podobnymi do siebie, a jednak różnymi ludzi?

Piękna wizja, prawda?

Nie wiem, czy istnieje taki świat, ale głęboko wierze, że taki obraz może powstać w Tobie – w Twoim wewnętrznym świecie, który przełoży się na rzeczywistość.

Z takiej oto przyczyny powstał projekt KULTURA UMYSŁU. Przestrzeń, w której zasiadam z gośćmi do stołu pełnego miłości. Rozmawiamy o rozwoju – nie tylko osobistym. Poruszamy aspekty duchowości, fizyczności. Przedstawiamy świat biznesu, który oparty jest na sile współpracy, patrzy przez pryzmat dobra wspólnego, dobra ogółu, gdzie liczy się każdy człowiek.

Tworzymy platformę ruchu rozwojowego, gdzie możesz odnaleźć swoją drogę rozwoju – poznając ludzi, którzy ją tworzą.

Niezależnie od Twojej decyzji – bycia czy niebycia tutaj – pozostań w kulturze ze swoim umysłem. Bądź spokojny, szczęśliwie spokojny. Do zobaczenia we Wszechświecie.